Naše služby

Pomáhame rozvíjať váš úspech.progres.talent.

Manažovanie a poradenská činnosť  pre klientov je zabezpečená bývalými profesionálnymi hráčmi, skautami a manažérmi, Na základe svojich dlhoročných skúseností a znalostí vedia usmerniť každého hráča a zabezpečiť mu najvýhodnejšie podmienky pre nerušený kariérny rast.


DLHODOBÉ PLÁNOVANIE KARIÉRY

Hráčom poskytujeme profesionálne agentúrne služby najvyššej kvality. Zastupujeme ich v rokovaniach s klubmi – vždy absolútne korektne, ale s dôrazom na dosiahnutie najvýhodnejších podmienok a maximálneho finančného zabezpečenia a to nielen počas aktívnej kariéry, ale aj po nej.

FINANČNÉ A DAŇOVÉ PORADENSTVO

Máme dlhodobé skúsenosti s poskytovaním daňového poradenstva, finančného plánovania, obecného finančného poradenstva a poistenia. Všetky tieto služby sú našim hráčom samozrejme k dispozícii.

PRÁCA S MÉDIAMI a PR

Pomáhame zlepšovať image hráčov vo svete sociálnych a digitálnych médií prostredníctvom našeho interného oddelenia alebo našich odborných partnerov. Poskytujeme tiež pomoc pri komunikácii s médiami, PR (public relations) služby a krízovú komunikáciu.

LEKÁRSKA STAROSTLIVOSŤ

Klientom poskytujeme pomoc pri zdravotnej starostlivosti v prípade zranenia a následnej rehabilitácii. Pracujeme s najlepšími odborníkmi, ktorí sú našim hráčom k dispozícii na včasnú diagnostiku, intervenciu a rehabilitáciu.

PRÁVNE A LOGISTICKÉ SLUŽBY

Našim klientom ponúkame právnu podporu a pomoc. Spolupracujeme s mnohými renomovanými právnickými kanceláriami ako v zahraničí, tak aj na Slovensku. Hráčom tiež zabezpečujeme víza, letenky a logistické služby.

KOMERČNÉ VZŤAHY, BRANDING ŠPORTOVCOV

Naše vynikajúce vzťahy s veľkými značkami nám umožňujú zabezpečiť výhodné sponzorské príležitosti pre našich hráčov. Ponúkame tiež služby pre rozvoj značky – mena hráča.
0
+
spokojných hokejistov
0
rokov skúseností
0
+
podpísaných kontraktov
0
+
mladých hráčov