Marcel Sakáč

Marcel Sakáč

hokejový agent, konateľ

Marcel Sakáč mladší je bývalý hokejový útočník, syn Marcela Sakáča staršieho - legendárneho slovenského hokejového brankára. Narodil sa v Bratislave a po hokejových začiatkoch na Slovensku pôsobil takmer celú kariéru v zámorských a európskych hokejových ligách. Kariéru zakončil v Slovane Bratislava a v Liptovskom Mikuláši.

Od roku 2002 sa venuje hokeju ako hráčsky agent - založil vlastnú hokejovú agentúru - ISM sports management, ktorá má vo svojom portfóliu viac ako 50 hráčov. Špecializuje sa na vyhľadávanie a starostlivosť o mladé hokejové talenty (Young Prospects)- väčšibou zo Slovenska - ktorým sa snaží svojimi skúsenosťami, starostlivosťou a kontaktami maximálne pomáhať v napredovaní a budovaní úspešnej kariéry krok za krokom. Spolupracuje so zahraničnými hráčskymi agentúrami - v Európe s agentúrou ALVO sports a v zámorí s jednou z najväčších svetových agentúr Creative Artisis Agency.

Marcel Sakáč sa v agentúre okrem iných stará aj o Tomáša Jurča, Adam Húsku, Michala Čajkovského, Róberta Lantošiho a ďalších skúsených hráčov,  z mladých hokejových talentov napríklad o Martina Chromiaka, Alexa Geciho, Šimona Nemca, Oleksiyho Miklukhu, Artura Turanského a mnohých ďalších.

Tel: +421 904 628 129

E-mail: marcelsakac@ism-sports.sk